☎+38 (093) 739 6111
☎+38 (097) 739 5111

Гіроскутер, та його використання:

Опис:
Гіроскутер (двоколісний скутер) — вуличний електричний транспортний засіб, що складається з горизонтальної планки з двома колесами з боків. Використовує електродвигуни, що живляться від електроакумуляторів, і ряд гіроскопічних датчиків для самобалансування і підтримки горизонтального положення планки для ніг.
Також цей пристрій називають: гіроборд, гіроцикл, електроскутер, мінісігвей, смартвей, смарт-сігвей.
Історія:
Винахід такого виду транспорту сягає корінням до 90-тих років XX століття, коли з’явилися перші прототипи транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції системи автоматичного балансування. Перші сучасні гіроскутери з’явилися на початку 2010-х років. Тоді кілька корейських і китайських компаній взялися за масове виробництво і модернізацію наявних прототипів.
Принцип роботи:
При перенесенні центру ваги тіла вперед гіроскопічні датчики вловлюють таке натискання, і колеса починають обертатися вперед. Відповідно, при однаковому натисканні носками ніг на передню частину платформи гіроскутера, пристрій рухається прямо. Відхиляючись обома ногами назад, при цьому натискаючи обома п’ятами на задню частину платформи, користувач задає рух назад. Поворот здійснюється нахилом лівої або правої половинки платформи вперед, а розворот на місці на 360 градусів вліво (як приклад), здійснюється: натисканням вниз носка правої і п’ятою лівої ніг. Через те, що кожна половинка гіроскутера має свій власний гіродатчик, то і їде вона (при відповідному її нахилі), вперед або назад незалежно від іншої половинки. Так і відбувається поворот чи розворот. І хоча на словах опис цього процесу звучить складно, але насправді все набагато простіше і інтуїтивно зрозуміло. Найчастіше через кілька хвилин практики користувач вже впевнено стоїть на гіроскутері.

#гіроскутер #гироскутер #електротранспорт #электротранспорт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *