☎+38 (093) 739 6111
☎+38 (097) 739 5111

«Електро колесо»

Корисна інформація.🧐🎓📚

 

Тема: «Електро колесо»

 

Опис: Електроколесо – по суті це електродвигун вбудований в колесо велосипеда, скутера, автомобіля та інших транспортних засобів. Виконаний на осі, що надає привід колесу без допоміжних елементів передачі тяги. Двигун обертається навколо своєї осі, котра закріплена на виделку велосипеду. Переваги такого типу явні – майже немає тертя та механічних затрат. Окрім цього, ККД даного типу двигуна може досягати 95%.

Завдяки своїй конструкції мото колесо добре вентилюється, в порівнянні з бензиновим двигуном менше гріється. По потужності майже не існує меж. Деякі електродвигуни мають можливість при накаті генерувати енергію та заряджати акумулятор – така технологія називається рекуперацією.

 

Типи елктроколес: Приводні та редукторні. Найбільша різниця між ними у шестернях, котрі знаходяться у самому корпусі колеса. Два типи двигунів мають свої плюси та мінуси. Без редукторний, без щітковий має більшу надійність, ККД та створює мінімум шумів. Монтуються мото колеса, як на переднє так і на заднє колеса, або на всі одразу.

 

Переваги мото колеса:

  • Легкість встановлення і обслуговування (ніякої заміни мастил, ременів та інших звичних запчастин) особливо на велосипедах;
  • Висока ККД, майже немає тертя (окрім підшипників), тяга передається на пряму. Його не потрібно прогрівати, не має холостого ходу, не залежно від температури тяга відмінна;
  • Відсутність шумів, висока динаміка руху та розгону;
  • Велика економія, враховуючи вартість палива в порівнянні з електроенергією;
  • Екологічність – відсутність будь-яких викидів в атмосферу.

 

Недоліки електроколеса:

  • Висока собівартість;
  • Збільшує вагу ТЗ (оскільки збільшується вага колеса та додаються акумулятори), особливо відчутно на велосипедах;
  • Швидкість заряду та заміна акумуляторів.

 

 

# електроколесо # электроколесо #електротранспорт #электротранспорт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *